Darčekové poukážky

Vždy a každého potešia, pretože darovaným poukazom doprajete obdarovanému príjemný zážitok a zároveň prospejete jeho zdraviu. A to určite nie je málo.

Darčeková poukážka na masáž alebo procedúru je originálny a vítaný darček hodiaci sa pre rôzne príležitosti od oslavy narodenín, výročie, Vianoce, svadobný dar, pozornosť pre klientov alebo odmena pre Vašich zamestnancov.

Darčekový poukaz je možné zakúpiť na jednotlivé masáže a procedúry prípadne na kombinované procedúry v rôznych hodnotách a dĺžkach podľa Vašeho výberu z našej ponuky.

Poukážky možu byť vystavené aj na „masáž/procedúru podľa vlastného výberu“ na Vami určenú ľubovoľnú hodnotu. Obdarovaný/á si môže vybrať masáž podľa svojej potreby, a takisto môže uvedenú hodnotu odčerpávať postupne ľubovolne, nie je nutné vyčerpať celkovú hodnotu jednorázovo.

Máte záujem o darčekovú poukážku?

V prípade, že nemáte čas alebo možnosť prísť zakúpiť darčekovú poukážku osobne do Darsany, stačí poslať objednávku prostredníctvom emailu.

Darsana BRATISLAVA
Darsana PIEŠŤANY

Vystavíme Vám elektronickú poukážku, ktorú pošleme emailom alebo Vám klasickú poukážku zašleme poštou. (V rámci Bratislave môžete poukážku poslať aj kuriérom, avšak na náklady klienta.)

Úhradu poukážky je možné realizovať prostredníctvom internet bankingu. Po zaslaní Vašej objednávky s adresou a vzájomnom odsuhlasení konečnej sumy, Vám pošleme údaje k platbe.

Poukážky poštou – posielame prvou triedou okamžite po prípísaní sumy na náš účet alebo potvrdenia o odoslaní platby.

S výberom masáže Vám samozrejme pomôžeme, stačí nas kontaktovať telefonicky alebo emailom.