O nás

Darsana je prvé ájurvédske indické masážne centrum v Bratislave a na Slovensku vôbec.

Darsana bola otvorená vo februári 2008. Druhé centrum Darsana otvorilo svoje brány v júli 2012 a tretie v júli 2018. Obe sa nachádzajú v kúpeľnom meste Piešťany. Podľa sanskritu, staroindického jazyka, znamená “darsana” zjavenie, predstavu či víziu boha.

V Darsane môžete zažiť jedinečné indické ájurvédske masáže a procedúry na pôvodnom zariadení a za použitia špeciálnych ájurvédskych prírodných produktov priamo z Indie. Všetci terapeuti a terapeutky v centre pochádzajú z indického štátu Kerala, ktorá je krajinou pôvodu ájurvédy. Každý z nich, má nielen najvyššie terapeutické vzdelanie, ale aj viacročnú prax spojenú s vykonávaním ájurvédskych masáží a procedúr. Až do svojho príchodu na Slovensko pracovali v zdravotných zariadeniach, kde liečili ľudí práve prostredníctvom ájurvédy.

Okrem ájurvédských procedúr ponúkame odborné ájurvédske konzultácie s plne kvalifikovanými ájurvédskymi lekármi a konzultantami, vzdelávacie semináre zamerané na ájurvédu, jógu a duchovný rast a predaj ájurvédskych bylinných produktov a kníh. Taktiež sprostredkovávame pobyty do ájurvédskych liečebných centier do južnej Indie.

Cieľom ájurvédy je zharmonizovanie dôležitých životných energií, tela, mysle a duše, ako aj prežívanie kvalitného, dlhého a zdravého života.

Zažite u nás svoju darsanu.